Fenomen modnych legginsów

Amerykański klasyk we własnym garażu

MM
MM
2 sierpnia 202111 sierpnia 2021

Posiadanie amerykańskiego samochodu to na pewno interesujące doświadczenie dla jednych, spełnienie marzeń dla innych, podkreślenie własnych zainteresowań lub stylu życia dla kolejnych. Okazuje się, że sprowadzenie pojazdu zza oceanu jest możliwe dla każdego. Oczywiście najlepiej jest korzystać ze wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy tym procesem zajmują się na co dzień. Są w stanie doradzić, pomóc w znalezieniu najbardziej odpowiedniego modelu, zakupić pojazd i zadbać o wszelkie formalności. Bardzo często jest to dużo bardziej opłacalny wybór, niż zakup samochodu w Europie. 

 

Zabytkowe auta z USA na polskich drogach 

 

Ogromną popularnością wśród fanów motoryzacji cieszą się auta zabytkowe z USA. Trudno się dziwić. Znane z filmów, teledysków, książek czy albumów na pewno pobudzają wyobraźnię każdego kierowcy. Podobnie jak w przypadku innych modeli sprowadzenie takiego samochodu wymaga spełnienia kilku obowiązków. Znalezienie auta, zakup, opłaty i kwestie transportu do Europy to kluczowe aspekty, z których należy zdawać sobie sprawę jeszcze przed dokonaniem transakcji. Dzięki temu cała operacja przebiegnie bez zakłóceń i nie będzie opóźniona. Nie ma znaczenia wielkość, typ czy kolor auta. W każdym przypadku przebrnięcie przez wymienione punkty jest obowiązkowe. Dzięki temu użytkowanie amerykańskiego samochodu w Europie jest możliwe i stanowi powód do radości, dumy i nie tylko. 

 

Wyjeżdżasz z USA? Zabierz ze sobą auto 

 

Inną kwestię stanowią pojazdy osób, które przez jakiś czas mieszkały w Stanach Zjednoczonych, ale wracają do Polski. Mogą one zabrać ze sobą swoje cztery kółka, w pewnych przypadkach nawet korzystając z bardzo atrakcyjnych warunków. Mowa o tych, którzy sprowadzają samochód na mienie przesiedleńcze. Jest to wyjątkowa sytuacja, która nie dotyczy każdego. Trzeba przebywać w USA przynajmniej przez rok, a przez pół roku użytkować samochód. Spełniając te warunki, można skutecznie obniżyć koszt sprowadzenie auta, unikając wyższych podatków. W razie wątpliwości na pewno warto też skorzystać z pomocy fachowców.

Porady

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *