Fenomen modnych legginsów

Rozpinana czy nie?

MM
MM
20 września 201927 kwietnia 2021

W przypadku, gdy chcemy kupić bluzę z kapturem, zawsze stajemy przed trudnym, lecz podstawowym wyborem, czy ma ona być rozpinana, czy też nie. Jest tak samo dużo zwolenników jednej, jak i drugiej bluzy, gdyż każda ma sporo pozytywnych cech, które są ważniejsze dla różnych osób.

Oczywiście, nad wyborem trzeba zastanowić się dogłębnie i wybrać spośród wielu innych opcji. To, jaką bluzę zakupimy, jest zazwyczaj kwestią ceny i przypadku. Jednak wchodząc do sklepu, zazwyczaj mamy w głowie pomysł na to, jaką wybierzemy bluzę i czy będzie ona rozpinana, czy też nie. W przypadku młodych osób bluza z kapturem nierozpinana, może lepiej się sprawdzić ze względu na więcej miejsca na klatce piersiowej na ewentualne nadruki lub inne oznaczenia. Zupełnie inaczej jednak jest w momencie, gdy przez środek klatki piersiowej przebiega zamek. Wówczas należy podzielić nadruk na pół lub z niego zrezygnować.

Czemu nierozpinana?

Choć wielu zwolenników bluz z zamkiem twierdzi, że ta opcja jest dużo bardziej praktyczna i swobodna, to nie jest tak w każdej sytuacji. Bluza z kapturem nierozpinana, jest często skonstruowana w taki sposób, że maskuje niedoskonałości brzucha, gdzie bluza z zamkiem jest dość opinająca i odkształca się. Bluza nierozpinana jest również idealna pod kurtkę na zimowe wyprawy. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy też śnieg, oraz, jak wysoki jest mróz, to bluza ta zapewni kompleksowe zakrycie ciała przed zimnem.

To dzięki niej, młody człowiek czuje się całkowicie zakryty i swobodny, a ewentualny zamek nie chłodzi ciała w żadnej pozycji, gdyż go nie ma.

BluzyBluzy rozpinaneBluzy z kapturem

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *