Fenomen modnych legginsów

Praktycznie i stylowo

MM
MM
16 kwietnia 202117 maja 2021

Możemy łazienkę urządzić zupełnie niepraktycznie, ale pięknie albo wręcz przeciwnie – postawić na funkcjonalność kosztem urody tego wnętrza. Na szczęście, dzięki wysokiej jakości i nowoczesnym produktom, nie musimy podejmować takich decyzji. Nasza łazienka może być jednocześnie praktyczna i stylowa. 

 

Wanna idealna

Dużo miejsca w naszej łazience zajmuje wanna, jeżeli się na nią zdecydujemy. Dlatego jej wybór należy dobrze przemyśleć. Powinna pasować do naszej łazienki nie tylko rozmiarem, ale też stylem. Chociaż duża wanna jest marzeniem wielu z nas, to w małej łazience może być niepraktyczna i utrudniać nam inne czynności w tym pomieszczeniu. Nie ma jednej odpowiedzi na to, jaka wanna jest najlepsza, najbardziej funkcjonalna czy wygodna. Zależne jest to bowiem od wielu czynników. Zbyt długa może nie zapewnić komfortu osobie o niskim wzroście, a za mała, choć zajmie niewiele miejsca, nie pozwoli nam się zrelaksować podczas kąpieli. Wybierając wannę dla siebie, zwróćmy też uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Do najbardziej popularnych zalicza się wanny akrylowe. Cenione są przede wszystkim za to, że dobrze utrzymują temperaturę wody i łatwo je utrzymać w czystości, a drobne zarysowania ich powierzchni można łatwo zlikwidować.

 

Postaw na oryginalność

Wannę najczęściej zabudowujemy płytkami, tak aby pasowała stylistycznie do reszty łazienki, ale nie jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Wanna wolnostojąca wraca do łask, bo pasuje do wnętrz urządzonych w wielu stylach. Coraz częściej też rezygnujemy z wykładania łazienki płytkami, zastępując je innymi materiałami. Zaletą wanny wolnostojącej jest między innymi łatwy montaż. Ich posiadacze doceniają także to, że wanny te dostępne są w bardzo wielu różnorodnych kształtach  i modelach. Ta uniwersalność tych produktów sprawia, że pasują niemal do każdej łazienki. Doskonale będą się prezentować w łazience nowoczesnej, ale także urządzonej w stylu vintage czy glamour. W dużych rozmiarów łazience taką wannę możemy ustawić w dowolnym miejscu – na przykład na jej środku, uzyskując w ten sposób oryginalny efekt. 

Porady

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *