Fenomen modnych legginsów

Dlaczego nierozpinana?

MM
MM
27 września 201927 kwietnia 2021

Zakupując bluzę dla siebie, musisz dobrze zastanowić się nad tym, czy chcesz, by była ona rozpinana. Choć mogłoby się wydawać, że bluzy rozpinane mają więcej zwolenników, to z wielu powodów bluza z kapturem nierozpinana, jest lepsza od swojego zamiennika z zamkiem.

Dlaczego tak jest? Otóż zdania są podzielone. Dużo osób twierdzi, że to kwestia zachowania ciepła. Bluza, która nie ma zamka, posiadająca pewne prześwity, ponoć z większą niezawodnością zachowa ciepło ciała. Ponadto, zakrywa szczelnie cały przód i nie posiada zamka, który mógłby się przyciąć lub zepsuć. Taka bluza jest praktycznie nie do zniszczenia. Oczywiście można ją rozerwać, jednak wybierając taką, zrobioną z dobrego materiału, nie musisz się tym wcale przejmować. Każda bluza z kapturem, która jest użytkowana na co dzień i nie posiada zamka, może nam służyć przez długie lata.

Bluza bez zamka

W przypadku bluzy z zamkiem, wybierane są one przez ludzi w średnim wieku, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą i móc rozpinać ją i zapinać w nieskończoność. Bluza nierozpinana jest przeznaczona dla młodych ludzi, pełnych werwy i miłości do braku pokory. To właśnie w wielu teledyskach i filmach, młody buntownik ściąga taką bluzę przez głowę i robi swoje. Rzadko kiedy, młodzi gniewni rozpinają bluzę, bo aktualnie jest troszkę za gorąco, by znów ją zapinać po pewnej chwili. Dlatego też, najlepszym rozwiązaniem jest bluza z kapturem nierozpinana, która kojarzy się z młodością i wolnością. Swoją drogą, zakładając ją, nie musisz się przejmować tym, co masz pod spodem.

BluzyOdzież młodzieżowa

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *